Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok ajánlani valami magyar...

Tudtok ajánlani valami magyar nyelvű MMORPG-t?

Figyelt kérdés
Az öcsém szeretne valami MMORPG-vel játszani,viszont nem tud angolul. Így elég nehéz lenne. Bármi jöhet kivéve a Metin2. a lényeg, hogy magyar nyelvű legyen. :)

2014. márc. 23. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:

2 magyar nyelvű MMORPG létezik:

Metin2

4Story - Gates of Andaron, változó milyen néven fut.


Megsúgom mind a 2 ritka szar. A tesódnak megmondhatod, tanuljon angolul, vagy próbáljon kevésbé megerőltető nyelvű angol MMO-kat, mint pl a World of Warcraft, Aion.


Ami jó/jobb, azt csak angol nyelven fog találni, mivel az angol jelenleg a nemzetközileg elfogadott nyelv, a legtöbben ezt tanulják. Szóval ne riadjon vissza. Ha te esetleg tudsz valamennyire angolul, próbálhatsz neki segíteni 1-2 mondat, szöveg lefordításában.


Én pl WoWból alap szinten megtanultam angolul, holott addig semmi angolt nem tanultam. Tesóm segített néha, de bele lehet jönni. Meg ott vannak az online szótárak, amik segíthetnek, de pl WoWban meg Aionban van Quest helper, megjelöli neked a térképen, hová kell menni.

2014. márc. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ohh... Köszönöm! ^^ Megfogadom a tanácsod! :)
2014. márc. 24. 16:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!