Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ebneveldéhez hasonló játékokat...

Ebneveldéhez hasonló játékokat tudtok?

Figyelt kérdés
Ha igen, írjátok le légyszi
2014. márc. 21. 16:26
 1/7 Angi11 válasza:
hát ő egy kutyaneveldés az az ebkutyanevelde, egy ideig elfoglal aztán már megunod :) a másik nevelde fun még nem próbáltam :) de ha nem muszáj regisztrációs akkor menj az 55555.hu játék oldalra válaszd ki a 3d játékokat tekerj le ott lesz egy olyan hogy club marian mmorpg van ott sárkányos változata holdas változata ahol a holdon vagy és van olya ahol csak ember van és éled az életed :9 el lehet vele lenni :)szerintem az a legjobb amiben ember vagy.és ha nem érted a játékot akkor a játékból tekerj lejjebb és elmagyarázzák vagyis leírják a játék használatát. ha nem értesz semmit abból amiből írok akkor bocsi kicsit bocsolultan beszélek :)
2014. márc. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi de ismerem a club mariant és társait. :D Kisebb koromban sokat játszottam vele, de már nem játssza le, kell hozzá java az meg nem megy a gépen valamiért. Amit írtál megnézem, de azt a másodikat nem találom.
2014. márc. 22. 21:09
 3/7 anonim válasza:
Az a neve,hogy cicanevelde.Szinte ugyanolyan csak cicákkal.
2014. máj. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam azt de nem ugyan olyan egyáltalán..
2014. máj. 1. 18:44
 5/7 Angi11 válasza:
esetleg lady popular,eldarya,csábításból jeles,stardoll,oh my dollz ezek olyan játékok amiben emberek vannak nem állatok régen kipróbáltam van köztük sok jó :)
2014. máj. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lady populart és oh my dollz-t kipróbáltam de nem jöttek be. :/ Csj-m van, eldarya meg még ki sem jött. Stardollom volt régen, de nem nagyon értettem, mit kell csinálni. Majd most regisztrálok újra, hátha.. de sztem felejtős :/
2014. máj. 3. 15:35
 7/7 anonim ***** válasza:
2014. júl. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!