Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van összefüggés a Call of...

Van összefüggés a Call of Duty részek között?

Figyelt kérdés
és, hogy lehet az, hogy Price kapitány mindig meghal és minden részben ott van?
2014. márc. 21. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
nem tudom te milyen codot jatszol de az enyemekben egyszer sem halt meg Price
2014. márc. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát, igazából kb valahogy így van:


Cod 1-2 ugyanazt a történetet követi, a 2 világháborút, több katona szemszögéből.


Cod 5 World at War egy teljesen új történet már, tele új arcokkal, és egy orosz csávóval vagy végig.


Cod Modern Warfare 1-2-3 összekapcsolódik úgyszintén, ott a történet és a karakterek is maradnak a 3 rész alatt.


Black Ops 1-2 is összefügg ugyanígy.


A Ghost meg szerintem megint egy teljesen új történetet kezdett el.


Price egyik részben sem halt meg, még a Modern Warfare 3 végén ő öli meg a főellenséget, és azzal zárul a játék, hogy rágyújt egy szivarra.

2014. márc. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Például gondolok a MW1-ra mikor az utolsó küldetésbe végleg megüljük zakhaevet, utána jön a helikopter és valaki próbálja a mellkaskompressziót Price-on és úgy látszik, mintha az nem sikerülne
2014. márc. 22. 18:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ott az egész szakaszt lemészárolják, kivéve téged, meg végül Pricet sikerül újraéleszteni, de az már a következő részben van benne.
2014. márc. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:) akkor értem..köszönöm válaszod :)
2014. márc. 22. 20:33
 6/6 anonim ***** válasza:
CoD1 ben meghal a náci hajón...
2014. júl. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!