Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért akadozik a World of...

Miért akadozik a World of Warcraft? (nem szaggat, akadozik)

Figyelt kérdés
Gépen megfelelő hozzá bőven és mikor elkezdek játszani 60-70fps-el akadozik. Elég furcsa szokás.

2014. márc. 20. 12:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Windows 8.1-es operációs rendszerem van ha ez számít.
2014. márc. 20. 12:56
 2/5 anonim ***** válasza:

Tört vagy eredeti szerveren játszol?

Mert ha rosszul van konfigolva, akkor tört szerón is simán akadozhat nem megfelelő infórmációs útvonal miatt stb stb.


Eredetin max akkor tudom elképzelni ezt, ha nagyon sokan vannak 1 térségben.


Neted mekkora? tudod nem minden csak a gépen múlik, ha lekvár a neted, akkor se fog menni nagyon az mmo-k többsége, mivel aktív és elég nagy mennyiségű információs cserét kell lebonyolítania.

2014. márc. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
5 mb-s internet és eredeti szerveren játszom. Timeless-en eléggé akadozik de raiden is. Game boostet feltettem de még így is. Teljesen frissített oprendszerem van.
2014. márc. 21. 09:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha akad akkor nem hiszem, hogy 60-70 fps-ed van.

Ha laggolna akkor lehetne a szerver vagy neted hibája. Ha ennyire akad akkor a géped hibája.

2014. márc. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hello a Windows 8.1 a hibás szerintem! Nekem is volt ilyen problémám más játékba amikor WIn 8.1-em volt azóta vissza váltottam Win7-re és nem akadozik a WoW (én is eredetin játszottam Ragnaroson)
2014. márc. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!