Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezeket a játékokat miért éri...

Ezeket a játékokat miért éri meg fejleszteni?

Figyelt kérdés
Pl.:A World of Tanks/World of Warplanes, de mondhatok online stratégiai játékot is (GoodGame Empire). Ha jól tudom ezek a játékok teljesen ingyenesek és különösen az előbbi két játékot azért nem egy-két hónap volt elkészíteni, akkor a fejlesztő cégnek (Wargaming) mégis milyen módon nyereségesek ezek az online játékok, mert ha jól tudom még csak fizetős tartalom sem nagyon van.

2014. márc. 20. 00:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amiket en ingyenes jatekokkal jatszottam, azokban voltak VIP cuccok, amiket vagy csak 1 honap jatek utan kaphattal meg szenvedes aran, vagy pedig megvasarolhattad hitelkartyaval..
2014. márc. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
es persze ha olyan ellfelet kaptam ki, akinek VIP cuccai voltak, eselyem nem volt ellene :)
2014. márc. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Gondolom tele van reklámmal.
2014. márc. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
World of Tanksba vásárolhatsz bónusz pénzt, amiből vehetsz prémium tankokat, meg dupla xp szorzót, meg ilyeneket. Ezt rengetegen veszik meg. Sőt, ezeknek a fajta játékoknak van a legtöbb bevétele szinte. A Dota 2 például teljesen ingyenes, csupán a karakterekre vehetsz skineket, amitől kicsit máshogy néznek ki. Olyan éves bevétel van ezekből a skinekből, hogy ha meglátnád a statisztikákat, leesne az állad. Sokkal több, mint pl. egy bolti játéknak, amit elég egyszer megvenned mondjuk 5 ezerért, aztán bármeddig használhatod ingyen. Míg a World of Tanksba lehet hogy éves szinten ráköltesz mondjuk 10-15 ezret, vagy akár sokkal többet is, és így akár 10 bolti játék árát is belerakod ebbe az "ingyenes" játékba. Az, hogy "ingyenes" egy ilyen játék, egy rohadt nagy becsapás.
2014. márc. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4, nem ertek teljesen egyet az utolso mondatoddal

persze van jo par lehuzos jatek, ami arra hajt hogy lenyulja a penzed

de pl a WoT vagy hasonlo kaliberu jatek igenis ingyenes, a fizetos dolog extranak szamit, mivel nem kotelezo megvenned, nem vagy semmikepp korlatozva

2014. márc. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Br3nor ***** válasza:
War Thunder is hasonló mint a WoT amiről a kolléga írt. Full ingyen játszol vele amivel fél évig-évig is eltart mire egy nemzetnél mindent kifejlesztesz. Ha viszont veszel prémiumot x időre akkor egy meccs után több fejlesztési pontot és pénzt kapsz. A prémium pénzt meg átkonvertálhatod fejlesztési pontnak, vagy vehetsz prémium gépet.
2014. márc. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!