Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A South Park - Stick Of...

A South Park - Stick Of Truth-hoz mikor lesz magyarosítás?

Figyelt kérdés
nem vagyok túl jó angolban, most kalóz módra letöltöttem a játékot, és nagyon érdekel is, de amíg nincs magyarítás sajnos nem tudok vele játszani. valaki nem tudja mikor lesz hozzá?
2014. márc. 17. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd ha elkészül.
2014. márc. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és az mikor lesz?:3
2014. márc. 17. 18:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Beszéltem Vito -val. Nos ő valószínűleg nem csinál feliratot sőt szinkron nem is lesz.


Szóval egyenlőre a magyaritasok.hu -n kell várni a feliratot de ott is épp azon megy az agyalás, hogy ki vállalja el. 10 napos a játék amúgy is.


Ha tippelnem kellene akkor ~3hónap minimum. 106.000 szó van nagyjából benne és ebből rengeteg a szleng és káromkodás ami nem kis meló.

2014. márc. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lemaradt:


Mire összehoznak egy csapatot, az nem kis idő. Aztán még mire szétosztják a feladatokat, lefordítják, tesztelik, az se 2-3 napba fog telni. Szóval ja...


Ha a helyedben lennék akkor amíg nem jön a magyarítás addig gyűjteném a pénzem. Hidd el nagyon jó a játék DE csak akkor ha érted. Anélkül értelmetlen és ez a játék megéri a pénzét és nálam elérték a fejlesztők, hogy támogassam őket.

2014. márc. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!