Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kérhetek egy kis szivességet...

Kérhetek egy kis szivességet FIFA 14-ben?

Figyelt kérdés

Tudom, pofátlanság de ha valaki tudna adni egy origin kódot nagyon hálás lennék. Szeretnék online játszani, de nincs paypalom ezért nem tudom megvenni. A közelben egy olyan üzlet sincs ahol meg lehetne vásárolni. Esetleg ha valakinek már nem kell, vagy már megunta örülnék ha nekem adná. Bocsánat hogy pofátlan voltam.

Köszönöm.



2014. márc. 16. 12:45
 1/4 anonim válasza:
Origin kód: 135432
2014. márc. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem pofátlanság. Inkább hülyeség. Kábé 10 ezer forintot kérsz ingyen xd. Fogod és megrendeld CD Galaxisról..
2014. márc. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem pofátlanság, szimplán csak butaság, ha azt hiszed, hogy bárki is odaadja a 10 ezres Fifáját. És igen, rengeteg internetes üzlet van, ahonnan pont ugyanannyiért meg tudod venni kiszállítással, mint üzletben.
2014. márc. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hátha bejön !!??
2014. márc. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!