Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Medal of Honor - Miért nem...

Medal of Honor - Miért nem működik? Részletek lent

Figyelt kérdés

Egészen pontosan a "Medal of Honor: Allied Assault"-ról van szó. Amikor először letöltöttem és mountoltam a Daemon-al, akkor rendesen feltelepítette. A Program Files-ban lett egy "EA GAMES" mappa, benne a játék fájljaival. Beírtam a CD-kulcsot, elfogadta. Ám amikor el akartam indítani a játékot, azt írta hogy Please insert the correct CD-ROM. Megpróbálkoztam a Disc1-el és a 2-vel is, de ugyanezt írta. A Disc1 főmenüjében a Play-re kattintva is ezt kaptam az arcomba. Ezután rájöttem, hogy valószínűleg crackelni kéne. A disc2-ben megkerestem a Crack.exe-t, de valahányszor megpróbáltam megnyitni, "A(z) Launch MFC Application hibát észlelt, ezért leáll" üzenetet kaptam. A fórumokon azt írták, hogy a Crack.exe > tulajdonságok > kompatibilitás fülben át kell állítani valamit, de nálam nem volt olyan beállítási lehetőség, amit leírtak. Nem volt mit tenni, uninstalláltam és újra feltelepítettem. De talán ez volt a legnagyobb hiba amit elkövethettem.

Most gyakorlatilag nem készül el a Program Files-ban az "EA GAMES" mappa, és nincs a játéknak ".exe" fájlja, csak egy "Register MOHAA". Gondoltam regisztrálok, de nem hitte el, hogy az Egyesült Királyságban létezik kukutyim utca, a 1111-es iránytószám alatt. Próbálkoztam más torrentekkel is, de a probléma ugyanúgy fennáll. A Crack.exe a "system86.dll"-t hiányolta, hát letöltöttem neki, és ezek után meg is nyílt, de ezt írja:

"0 files in pk3 files

Couldn't load default.cfg"

Talán az lehet a baja, hogy nincs mit crackelnie, a játék mappájának hiányában.


Hogyan lehet ezt megoldani?

Egyáltalán mi lehet ennek az oka?


Előre is köszönöm!



2014. márc. 15. 23:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Törölj le mindent, ami Medal of Honor, beleértve az EA Games mappát, de előtte a Vezérlőpult/Programok és szolgáltatásoknál uninstalláld. Tedd fel újra, fel kell raknia rendesen.


Valóban crackelni kell, de az úgy működik, hogy a discen lévő crackelt exe fájlt (és ha van mellette más, azt is) abba a főkönyvtárba másolod, ahova a játékot felraktad (a leírásból úgy látom nem ezt csináltad, hanem megnyitottad a cd-n lévő fájlt). Utána indítható.


Amúgy warezolós kérdéseket nem illik feltenni.

2014. márc. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!