Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aionban melyik karakterrel...

Ocskay15 kérdése:

Aionban melyik karakterrel érdemes menni és melyik szerveren?

Figyelt kérdés

2014. márc. 14. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:

A szerver kb mind1, amig angol

katakternel meg TE kellene tudd hogy milyen stilusban akarsz jatszani

2014. márc. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első jól írja, ezt neked kell tudnod. Én úgy csináltam, hogy létrehoztam 4 fiókot, egy fiókban 2 kari fér el, ha ingyen játszol. Mindegyikbe belekóstoltam egy kicsit.

Nemrégiben hoztam létre egy ötödiket, mert két új kasztot hozott a játék: artist és engineer.

És meg kell hogy mondjam, mind a kettő túlmegy az összes karin. Olyan erejük van, és gyorsak ráadásul, hogy megéri rájuk voksolni. Míg assassinnal vagy bárki mással majdhogy egy percig harcolok egy szörnnyel, ők ketten fele annyi idő alatt végeznek az ellenféllel, úgy, hogy meg se közelítik szinte, így nem tudnak sebezni. Próbáld őket.

2014. márc. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is kipróbáltam már az összes kasztot, videókat is néztem nem egyet. Ha mobok ellen akarsz gyilkost én a Bard-ot ajánlom mivel heal-elni tud és nem is gyengék a skill-jei. Ha pvp-ben szeretnél kimagasló eredményeket elérni akkor ranger vagy assasin, esetleg chanter, de a te döntésed az egész. Nekem nagy szerelmem a Cleric, ha játszol vele megtudod miért.
2014. márc. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!