Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wolf Quest-et csak én nem...

Wolf Quest-et csak én nem tudtam sohasem befejezni?

Figyelt kérdés
Úgyértem hogy mikor odaértem a végén a megadott pontra mindig leáll a játék és csak a kölykök tudnak mozogni amit én irányítok az pedig lefagy és nemtudom mozgatni ez csak az én gépemen van igy?

2014. márc. 14. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos más is járt így.
2014. márc. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előfordul, sajnos nagyon bugos a játék. Ezért hagytam anno abba. Mindig jött az új rész és egyre több hiba volt benne.
2014. márc. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ez a játék vége, ennek kell történnie.
2014. máj. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dely bogi válasza:

engemet felakaszt ez a játék!

lefagy!

pedig egyszer azt írta ki valaki hogy:

Lekell tölteni!

De én nem tom!

de ha valaki segítene!

mert nem vok angol!

2014. júl. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

----------------

Nem ide tartozik, ezért bocsi!

----------------

Hogyan kell megerősíteni a regisztrációt a játékra???

Regisztráltam, és az emailemre kaptam valami COPPA-t vagy mi, nem tudom mi az.. angolul van, nem értek hozzá :'(

Valamiféle megerősítő emailt kellett volna küldeni, mint pl, amikor facebookra regisztrálunk, nem?? De hol az az email? Én nem kaptam ilyet!!

------------

Mégegyszer bocsi, de ha kérdésbe írom, senki nem válaszol... KÉRLEK SEGITSETEK, ÜZIBEN IS JÓ!

2014. okt. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!