Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ikariam account mennyi pénzt ér?

Ikariam account mennyi pénzt ér?

Figyelt kérdés
Kb. 9 millió pontos accountról lenne szó. 10 várossal. Mindegyik 36-os szintű város. Ha eladnám mennyit adnának érted szerintetek? Értelmes kommenteket várok pls. :)

2014. márc. 13. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:

nem túl sokat, mivel nem játszanak már annyit ikariammal, úgymond hanyatlóban van.


De az árát az is befolyásolja melyik szerveren van ez a nagy accod, mert pl Alpha szerón semmit nem ér, alig van pár újonc arrafele, szóval nem túl kelendő.


Persze minden a vevőtől függ, de 2-3 ezernél többre ne nagyon számíts (max ha van 1 nagy rakat ambróziád).

2014. márc. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én 1 fillért sem adnék egy ilyen játékért :)...Ugyan én "csak" 4 millás vagyok és epsilonon játszok...de eszembe nem jutna pénzt kérni érte. :)

Sokan ingyen dobálják a jobbnál jobb accountokat,mert megunták.

De mindenki más...lényeg a lényeg szerintem pénzt nem ér :)

2014. márc. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké, vágom. De nekem pénz kéne, ezért kérdeztem. :)
2014. márc. 18. 21:28
 4/8 anonim válasza:

Az acc pénzért való értékesítése elméletbe tilos.

De melyik szerveren vagy?

2014. okt. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Alpha. De most lesz összevonás nemsokára és elvileg átkerül mindenki egy-egy új szerverre.
2014. okt. 2. 18:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Na most lesz az összevonás, és nem mindenki kerül át másik szeróra, az Alfások épp' nem.

Gondolom már nem aktuális a kérdés, de én egyetlen esetben adnék érte valamennyi pénzt: ha korábban már hasonló szintet értem volna el, de valamiért elvesztettem az accountot és most megint szeretnék játszani.

Egyébként számomra kevésbé lényeges (lenne), hogy hány város van és mekkora városházák vannak, szerintem fontosabb a fejlesztések szintje, kulturális egyezmények száma, van-e sereg, flotta, stb.

De igazából egy fillért sem.

2015. febr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igy van...én épp ezért irtam hogy semmit nem ér.

De mondjuk egy Aion full karakterért már lehet adnék valamennyit :)

2015. febr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én az NY-en játszom....többen mondták volna hogy oda adják a karijukat...4-5milkások..XD

De nem fogadtam el..számomra nem lenne ojan nagy élvezet játszani ezzel a játékkal egy ojan accountal amit full én hoztam létre s nem én dolgoztam meg érte...

Semmire nem lehetnék büszke amik benne vannak...full semmire...ez nekem igy nem jo...


Ezért nem adnék pénzt érte de még ingyen sem venném el.

2016. jan. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!