Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Régi játéktermi játék?

Unari kérdése:

Régi játéktermi játék?

Figyelt kérdés
Segítsetek. A 90-es években volt egy játékgép a helyi kricsmiben, és nem tudom sehogy sem fellelni azt a játékot ami futott rajta. Google ide vagy oda. Stílusát tekintve olyan volt mint a Golden Axe. Több karaktert lehetett választani. Én mindig egy - ha jól emlékszem - egy piros köpenyes szőke hajú törpével voltam, akinek 3 ágú vasvillája volt, és a varázslata abból állt hogy almafákat teremtett amiről a gyümölcsöt megéve feltöltődött az életcsík. Amire még emlékszem hogy sárkányok helyett sáskán valamint hatalmas rákon lehetett lovagolni. Valamiért gyanús hogy nem véletlenül hasonlít a Golden Axe-ra, de nem találtam utalást rá a hálón. Kicsit olyan mintha a csak én meg a haverom játszottunk volna rajta. Senki nem emlékszik rá. Remélem van köztetek olyan akinek ismerős fentebb leírtak, és meg is tudja mondani mi a címe a játéknak.

2014. márc. 13. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos közelebbit én sem tudok mondani, de ennek a játéktípusnak "beat em up" a neve, a játékgépeket meg "arcade" néven szokták emlegetni. Szóval talán ha rákeresel (képkeresőben) az "arcade beat em up"-ra, talán megtalálhatod.

Az a baj, hogy játéktermi gépeken ebben a műfajban rengeteg játék született, így nehéz leszűkíteni a kört.

2014. aug. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ez nagy segítség volt. A játék neve: Golden Axe: The Revenge of Death Adder. Tudtam hogy köze van az eredeti Golden Axe-hoz. Viszont hiába kerestem így a googlin nem találtam meg. Viszont beírtam "arcade beat em up axe" és láss csodát ott volt a képek között. Még egyszer köszi. :-)
2014. aug. 29. 09:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyan, nincs mit, az érdem a tiéd ;-)
2015. febr. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Örök hálám az " arcade beat em up" -ért.
2015. ápr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyan, semmiség. :)

Egyébként javaslom az emuparadise pont me oldalt, ha régi játékokkal akartok játszani. Ott aztán minden megtalálható. ;)

2015. ápr. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!