Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudom telepíteni a...

Miért nem tudom telepíteni a World of Tanks-ot?

Figyelt kérdés
Véletlenül pár modot rosszul raktam be, és nem csináltam biztonsági mentést, nem indult a WoT-om. Ezért azt gondoltam letörlöm. Meg is tettem, de nem tudom újra letölteni. Rákattintok, installálni szeretném, de mikor elő kéne ugrani a WoTos ablaknak, és szépen mutatni hogyan tölti, nem történik semmi. Mikor rámegyek a WoT ikonra azt írja, a játék már fut. Semmi nem történik. Indítottam már újra, akkor sem volt semmi.

2014. márc. 10. 15:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen. Lehet hogy lassú volt az iterneted, vagy nem volt interneted, nem volt elérhető wifi. Velem legalábbis ezek voltak. De olyan is volt már, hogy pár pillanatotkellet várnom aztán bejött az ablak. Ha esetleg félreértettem a kérdésedet bocsi, ha nem akkor remélem tudtam segíteni,... vagy valami olyasmi..
2014. márc. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!