Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csábításból jeles! Ti miért...

Csábításból jeles! Ti miért játszotok vele? Mi az ami megfogott benne és tetszik számotokra ez a játék? (Kort is írjatok )

Figyelt kérdés

2014. márc. 9. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a karakterek egyénisége tetszik. Barátnőm mondta,hogy játszik vele, kiröhögtem és szekáltam, hogy 15éves fejjel élőben kéne nyomnia. :D Aztán kipróbáltam és már több hónapja játszom vele (2013/08/25). 15L
2014. márc. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Engem is az fogott meg. Én egyetemista létemre játszom vele :D De azért megnyugtat, hogy ezek szerint nem csak 10-11 évesek játéka ez. :)

Mutattam én is csoporttársaimnak, mind kinevettek, de most már jobban fanatikusok mint én :D

2014. márc. 19. 12:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett, hogy tőlem függ az egész történet :) 14,5 vagyok
2014. márc. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez az abc válaszolgatós tetszik, meg a játék grafikája. :D De az amiért nem bírnám ott hagyni a játékot, az a társaság, a fórum, ez az egyetlen netes oldal, ahol ismeretlenekkel ismerkedtem, és nagyon megérte, hiányoznának a hülyüléseik, meg hogy végre animefanokkal ismerkedhetek, a barátaim közül a legtöbben azt se tudják mi az. :D Pasik közül itt nincs konkrét kedvencem, aki teljesen elcsavarta a fejem, de Lys drága bejön, rá hajtok. :)
2014. júl. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A korom lemaradt, 13. ^^"
2014. júl. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Hippi0525 válasza:

Foggalmam sincs :D Szerintem az, hogy mi döntjük, mit válszolunk a kérdésre, és ezen tök jól el lehet szórakozni, hogy most melyiket válasszam :) Meg ez egy tök jó történet is egyben, én megfilmesíteném xd Jahh és a karakterek miatt, mert mindnkinek olyan jó egyénisége fan (Armin & Alexy <333)

13

2014. aug. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Europafan válasza:
Minden szereplő egyéniség, a történet kidolgozott, Lysander pedig naggyon cuki :) 14/l
2014. dec. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kikki6 válasza:
Én azért szeretem mert én dönthetem el hogy kinek mit válaszolok de mégis vannak válasz lehetőségek, hogy ne szúrjam el teljesen :D Igazából itt a fiúk nem a szexre hajtanak, és ez tetszik benne a leginkább :) 18/L
2014. dec. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!