Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Travian Hack? Bármi ötlete...

Travian Hack? Bármi ötlete van valakinek hogy mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok szóval keresgettem Hacket a travianhoz és bármelyiket akarom leszedni ilyen küldj emelt díjas SMS-t hogy leszedhesd stb. Vagy hogy kicsomagold ahhoz kell leszedni egy txt ami a jelszót tartalmazza. Ott ennek a txt-nek a leszedésével kéne ugyanezt megcsinálni.


Bármi ötlete van valakinek hogy mit tudnék csinálni? Esetleg egy már működőt felrakna valaki valahová?


(Igen tudom hogy a Google a barátom és biztos meg lehetne találni valahogy a jelszavakat vagy valami de én már órákon át kerestem és nem találtam meg.)



2014. márc. 7. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Hacket te nem fogsz találni, maximum botot.
2014. márc. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Valami ilyesmire gondolok.

[link]

2014. márc. 8. 17:55
 3/5 anonim válasza:

Travian-hoz hacket sehol sem fogsz találni!Botot,scriptet igen!De mást nem!

Ezekről is jobb ha tudod,hogy ha elkapnak vele alap hangon 50%-os bontás,és seregelvétel a bünti első körben!Sőt ha 3x-or lebuksz acc törlés is jár érte!Nem éri meg csalni hidd el nekem!

2014. márc. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem fizetős a hack, vagy már több hónapos, akkor a Multihunter gyorsan kiszúrja.

Egyszerűbb szabályosan játszani, jó taktikával.

2014. márc. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sziasztok!


Van egy eléggé jó bot amit az MH nem szúr ki. 100%-os az egész. Többször nézett már rá MH az accra és semmit sem látott a botból. Én írtam és teljes garancia van rá, hogy 100%-os az egész. Mivel ahogy előttem is írták jó botot nem találsz ingyen így az enyém sincs. 3000Ft/hó a liszensz kulcs hozzá. Ha bárkit érdekelne keressen fel skypon és a felvételi üzenetbe írja bele, hogy Travian bot. Skype nevem: Reggerrieee

2014. okt. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!