Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most mi baja van?

Sangre kérdése:

Most mi baja van?

Figyelt kérdés
Frissítettem a The Sims 3 Évszakok játékomat, és mikor el akartam indítani, azt írta ki, mint miután telepítettem a kiegészítőt, hogy nincs bent a lemez a meghajtóban, és ezt amikor családot akarok választani, akkor írja.. Akkor elmagyarázták hogyan chrackeljem, és ezt most is megpróbáltam, viszont most már el sem indul, valami hibaüzenetet ír ki (pontosabban azt, hogy megoldás keresés a problémára vagy valami hasonló). Na akkor most tudok még vele kezdeni valamit, vagy mi a francot csináljak?

2014. márc. 7. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Megveszed.
2014. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már bocsánat, de normális válaszokat várok, akinek ilyesfajta hozzászólása van kérem, kíméljen! Azért írtam ide, hogy ha bárki tudna nekem segíteni, kérem segítsen.
2014. márc. 7. 21:00
 3/4 anonim válasza:
Szerintem próbálj meg egy már frissített és crackelt változatot leszedni torrenről ha nem értesz a feltörésekhez akkor ez a legegyszerűbb módszer.
2014. márc. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :)
2014. márc. 8. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!