Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit jelelt a Minecraftban...

Mit jelelt a Minecraftban hogy korlátlan slot?

Figyelt kérdés
Tudom akárhányan felnehetnek, de 10000 ren csak nem mehet fel!És Infity hostingról véleményetek?

2014. márc. 5. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Innen rendeltem én is kb, fél éve. Sokan rossznak mondják, de nekem semmi bajom nem volt, minden tökéletesen futott. A korlátlan slot a 10 évesek beugratására van. Olyan nincs, hogy korlátlan slot. Azt nézd, hogy mennyi memóriát biztosítanak neked. Számold úgy, hogy 1 főre kb 80-100 MB memória jusson. Pl. 2GB-on 20-30 ember el tud játszani. Hiába írják oda, hogy korlátlan. Ha 100-an feljönnek a "korlátlan" szerverre, azonnal meghal.
2014. márc. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Korlátlan nincs, max akkora lesz a lagg, hogy kidobálja a népeket :D

Elsőnek igaza van, de én inkább 150-200 MBot számolnék rá, mivel ha pl több világod van (Multiverse stb) meg marha messze vannak egymástól akkor kell oda az a 150-200 Mb.


Magáról a hostingról nincs tapasztalatom, ismerős szerver gépéről futtatok :D

2014. márc. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

népeket* Gratulálok :D

Amúgy igen 2GB-ram ír 25 embert :)

4GB-ram olyan 50 embert :D

Gondolom érted.

Amúgy a Hosting-ról annyit hogy szerintem meg bízható :D

2014. márc. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2014. márc. 6. 18:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!