Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki ismeri a Naruto Shippud...

Valaki ismeri a Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 3 játékot?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam, hogy veszek 1 ps3-as játékot, de a Naruto Shippuudent most nézem, így nem tudom, hogy a 3 játékban hol kezdődik. Előző részeket nem játszottam. Még 1 kérdés, szóval.. ha ezt használtan megveszem, akkor lesz valami bajom belőle? Multihoz van kód, mert ha igen, akkor inkább ráfizetek még 2-3ezret, habár lehet, hogy az újat veszem meg, mert nem akarok kockáztatni. Azt szeretem, mikor én bontom ki a játékot. :)
2014. márc. 4. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezért ne vedd meg. Egy buta verekedős arcade játék. Nagyon hamar megunható. Az animéje meg nocomment... kategóriájában sokkal jobbakat találsz.
2014. márc. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazából engem a történet érdekel. Az anime tetszik, unaloműzésre jó. :)

A játékot meg ha megunom, akkor majd eladom 1-2ezerrel olcsóbban. Nekem a Mortal Kombat sem jött be, 1-2x játszottam vele, de nem kötött le napokig.

2014. márc. 4. 23:53
 3/5 anonim ***** válasza:
De olyan játékot miért veszel amit tudod hogy megunsz? Amúgy jobban megéri pc-n játszani, mivel full ingyen leszeded, gépigénye se nagy, kipróbálásra megteszi. Ugyan ez a véleményem a Dragon Ball Zed új mozifilmjének a játékáról is. 10ezret sehol nem ér meg egyikse. Sőt a Fable Anniversary csak ezer forintal több, és az három baromi jó RPG egyben. Te tudod de valszeg többet el lennél azzal mint egy arcade verekedős dologgal. (Persze a fable csak egy tipp...)
2014. márc. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem is láttam, hogy van pc-re. Köszi, akkor nem veszem meg. Amúgy elvettétek a kedvem tőle. :D Marad az anime.
2014. márc. 5. 10:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet későn írom már, de nekem nagyon tetszik. Vettem hozzá 1 xbox kontrollert, de aztmondom neked, hogy még billel is jól lehet játszani vele, csak meg kell találni a beállításokat ami neked fekszik. Ha van kontrollered akkor 2-en is tudtok játszani és nagyon érdekes mi a napokba próbáltuk ki.
2014. márc. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!