Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az oldalon levők közül ki az,...

Az oldalon levők közül ki az, aki játszik World of Warcraft-ot? Mi a véleményetek a játékról?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
1 hétig játszottam, nem tetszett, töröltem. Ennél csak jobbak vannak...
2009. dec. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a barátom imádja. egy időben is is kipróbáltam, de nagyon unalmas. ők viszont egy teljes közösség meg minden, nagyon durva. néha jól összeveszünk, hogy vagy abbahagyja vagy kihúzom a netet. szóval saját tapasztalatból mondom, hogy dögunalom, de rengetegen szeretik.
2009. dec. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem tetszik sokáig elvan vele az ember de egy idő után megunja egy jó ideig nem játszik vele és újra kedvet kap hozzá. az a jó benne, hogy másokkal együtt tudsz játszani
2010. jan. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 3 éve játszom.Az elején kicsi uncsi,de nagyon jó a játék.Jó a közösség,És a blizzard is meg tudja oldani hogy a játék változatos legyen,(ünnepségek,sörfesztivál,stb.:D)Persze vannak noobok akiknek nagyon nemmegy a fejlődés és aztán a játékra fogják hogy tyű de szar.
2010. jan. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én játszom, és imádom persze csak mértékkel mert nem akarok egy kocka állat lenni de nagyon király :D
2010. jan. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Régen a napom abból állt, hogy reggel felkelés, 30perc wow, suli. hazaértem 2körül, füles fel, logg be tsre, köszönni srácoknak és játszani 10-11ig.

Mostmár nem. Azt mondom, hogy nem lenne szabad minden korosztálynak árusítani, csak mittomén 14+-nak, akik már tudják mértékkel csinálni azt amit csinálnak...elbaszható vele az élet.

2010. márc. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egész végig élvezhető a játék ha nem mész a tauri szerverre
2010. márc. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!