Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi legyen a nevem csábításból...

Bones117 kérdése:

Mi legyen a nevem csábításból jelesen?

Figyelt kérdés
Adjatok ötleteket pls!
2014. márc. 1. 13:55
1 2
 11/20 anonim válasza:

Uhhh mert aztán az első 4 válaszoló "hasznos" választ adott mi?:D

Fogadni mernék, hogy 12-13 éves vagy és a szókincsed kimerül a "b+"-ban ... csak gratulálni tudok hozzá

2014. márc. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Igen, kepzeld 13 eves vagyok...de a szokincsem igen gazdag...fogadhatunk, hogy ki tud tobbet bioszbol, fizikabol, kemiabol....

Most ugy is azt fogod erre valaszolni, hogy "a szokincsed nem attol gazdag, hogy tanulsz bioszt, fizikat, kemiat..." De nekem igen is gazdag szokincsem van, és ha kell be is fogom bizonyitani neked!

2014. márc. 15. 10:23
 13/20 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy több ékezetet írtam csak ebben az egy mondatban, mint te.
2014. márc. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ha van szókincsed miért akarsz egy olyan nevet, ami nekünk tetszik, vagy már foglalt netán? Szerintem egyszerűbb kitalálni valami olyat, ami neked tetszik, és nem lemásolni valakiét. Viszont tessék használni a googlet, ha ennyire nincs ötleted, és keresni egy név listát. Ahelyet, hogy egy ILYEN kérdést felteszel IDE, mert ez az oldal nem erre való. Ha azt hiszed igen, akkor nem interneteztél még eleget. Nincs kedvem jobban kifejteni ezt a témát, a nevek: [link]
2014. márc. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Illetve ne válaszolj a bunkó válaszokra, akkor se ha részben jogosak. Nem itt kell a farkatokat méregetni, kinek nagyobb a szókincse.
2014. márc. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

"Igen, kepzeld 13 eves vagyok...de a szokincsem igen gazdag...fogadhatunk, hogy ki tud tobbet bioszbol, fizikabol, kemiabol.... "


Fogadhatunk? Fizika, biosz, kémia...mi az?? -.-

Én másodéves egyetemista vagyok jogon, úgyhogy szerintem ne méregessük, hogy kinek nagyobb a szókincse -.-

De a lényeg, hogy sikerült felhasználónevet találni, mert 13 éves vagy, nagy a szókincsed, és nálad jobban senki nem tudja jobban a fizikát a kémiát meg a bioszt!

Fogadd őszinte elismerésem!

2014. márc. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

szarjáték



pfff

2014. máj. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Hááát a 12-13 éveseknek már csak ez való:D
2014. máj. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nagyon játéknak sem nevezhető.. :D
2014. máj. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Igaz!:D Nem baj, a lényeg,hogy a 12-13 éveseknek megfelelő elfoglaltság ;) Mondjuk még jobb ha csak felhasználónevet keresgélnek, mint hogyha a születendő gyermekük nevén agyalnának;)) :D (bár biztos azt a kérdést is itt tennék fel)
2014. máj. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!