Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3-ról neketek mi...

Battlefield 3-ról neketek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ma is aktív? Jó a netes közösség? Multi meccsek fair-ek? Úgy is élvezni fogom szerintetek, ha még nem nagyon játszottam AAA multiplayer FPS-sel?


Ja és pontosabban Battlefield 3 Limited Edition-ről van szó, ja meg van nektek milyen? És a Back to Karkand DLC?


Néztem már róla teszteket, de felhasználók/játékosokra voltam kíváncsi. Köszi előre is a válaszokat!



2014. febr. 28. 21:56
 1/10 anonim válasza:
Élvezhető játék élethű ultrán multija is bejött nekem, de youtubeon tudsz nézni gameplayt van egy pár :)
2014. márc. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia, én nagy BF rajongó vagyok, szóval a BF3 jó kis game, csak már kezd elhalni a játékosok száma mert mindenki átvándorol a BF4-re szóval szerintem inkább azt vegyed meg.
2014. márc. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja, és úgy is élvezhető, hogy csak egyedül játszok? Single Player milyen?
2014. márc. 1. 15:19
 4/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, itt nincs kifejezetten olyan hogy single player mint pl: a BF2-ben.Mert itt az van hogy van a campaign ami szerintem elég unalmas elég 1x végigjátszani és van az úgynevezett cooperative mód ami meg csak más játékosokkal lehet csinálni ami elég ritkán jön össze, szóval szerintem inkább bf4 mint bf3 de te tudod.
2014. márc. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincsen meg a Battlefield 3, de szerintem még vannak azért játékosok, mert a Bad Company 2-vel is játszanak még. Igaz nem sokan, de játszanak.
2014. márc. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A Battlefield 3 jó csak kevés a küldetés.
2014. márc. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Single Player Campaignnal játszottam már haveromnál (GamePad [PS3] irányítás nagyon nem ment), meg láttam ahogy ő játszik. Lehet nem a legjobb, de egyszer legalább végigviszem, az online meg jó lesz nekem, úgy se vagyok akkora FPS játékos. És azért Battlefield 3, mert ez egy jó akánlatnak tűnik:


[link]


Később megveszem. De azért még jöhetnek a vélemények, kíváncsi vagyok!

2014. márc. 1. 21:36
 8/10 A kérdező kommentje:
Élvezhető úgy is, hogy csak egyedül játszom?
2014. márc. 1. 21:42
 9/10 anonim ***** válasza:
na figyelj a sngleplayer egy sz.rúl megirt unalmas lapos értelmetlen call of dutyról másolt sz arság pl ott aki a főgonosz Kaffarov a call of dutyban pedig Makarov a fő gonosz XD ha csak singleplayert akarod élvezni akkor inkább vegyél call of doty mw3-mat de ha multiplayer akkor Battlefield 3 az nagyon jó én ps3mon játszok rajta és imádom nagyon jó eszméletlen király
2014. márc. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Őszintén a bf az mindig is a multi részéről ismert a legjobban, a singleplayer része nem nagyon jó 1x végigviszed aztán otthagyod. És érdemes megvenni mert nemrég is sok újoncot láttam :D a bf 3-4 soha nem fogják elhagyni ;)
2014. márc. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!