Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy CryEngine motort használó...

Egy CryEngine motort használó játékot árusíthatok ha teljes mértékben én készítettem a játékot?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk Cry Engine 3 nevű játék motorral készítenék egy játékot, azt lehet árusítani?Mert szerintem attól hogy még ingyenes a szoftver attól még kell fizetni valamit a gyártónak nem? Ha árusítani nem lehet azért közzétehetem?

#jog #árusítás #játékmotor #CryEngine #videójáték készítés
2014. febr. 26. 23:02
 1/5 anonim válasza:
"Crytek also released a free-to-use version of the CryEngine for non-commercial game development." (Wikipedia) Ez ha jól értem azt jelenti h nem árúsíthatod de ha biztosra akarod tudni akkor szerintem vedd fell a crytek-kel a kapcsolatot a veboldalon azt írja hogy van budapesti stúdiójuk. ( [link] amúgy cask kíváncsiságból: milyen játékot készítettél/tervezel készíteni?
2014. febr. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy FPS-játék alapját készítettem egy egy Unity 3D motorral.
2014. febr. 26. 23:42
 3/5 A kérdező kommentje:
De CryEngine-es az még csak egy terv. Ami egy kisebb versenyzős játék lenne.
2014. febr. 26. 23:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Ott a linkelt szövegben a válasz: non-commercial magyarul nem kereskedelmi... szóval ilyen célból nem lehet vele játékot készíteni, csak ingyen terjesztheted.
2014. febr. 27. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem baj. Legalább terjeszthetem.
2014. febr. 27. 21:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!