Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondanátok wow-hoz hasonló...

HRobi13 kérdése:

Mondanátok wow-hoz hasonló free to play mmo játékokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! szerintetek melyek azok a free to play mmorpg játékok amelyek a legjobban hasonlítanak a wow-ra?? elsősorban azok válaszát várom akik már játszottak vagy játszanak a world of warcraft nevű mmorpg-vel. persze most nem azt várom hogy mondjatok a wow-nál jobb játékot, mert hát a wow a legjob (legalább is azt mondják. én még sose játszottam vele). én most pl a rift nevű játékkal játszok azt olvastam róla hogy wow gyilkosként emlegették, persze végül nem lett az, még mindig a wow van a csúcson. na mindegy, a kérdés adott. a válaszokat előre is köszönöm

2014. febr. 25. 13:02
 1/5 Granitis ***** válasza:
Én annak idelyén nagyon rá voltam függve a WoW ra de aztán meguntam és most pár év múlva megtaláltam a számomra tökéletes MMORPG-t ami a TERA Rising formályában jött el. Sokaban külömbözik a Wowtól de szerintem jobb is nála (de ha mindenáron maradnál egy WOW klónnál akkor RIFT) és jelen pillanat én is társakat keresek a TERA-hoz tehát ha kedvet kapsz írj és esetleg küldizhetnénk együtt mert egyedül elég vontatott és unalmasak az MMO-k
2014. febr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Örülök hogy említetted a tera-t mert én egyszer már kiakartam próbálni de nem volt elég hely a gépemen, azt hittem kb 30 gb hely kell hozzá, de annyi nem volt elég. megtudnád mondani mennyi hely kell neki pontosan? aztán előbb szerintem nagyobb helyet kell vennem a gépembe. úgyhogy addig maradok a riftnél. :)
2014. febr. 26. 12:24
 3/5 anonim válasza:

Azért a tera sok minden, de nem a legjobb mmo-k egyike. Szóval egy lapon emlegetni a wowwal több okból sem érdemes. Főleg mert egyik 3 éves, a másik 10 éves játék...


Ha már free to play, gw2 ami most éppen a "menő".

2014. febr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia én is a GW2 mmo-t ajánlom én is wowoztam nem is keveset 5-6 évet de elsősorban azért mentem át mert a harcrendszer eszméletlen jó meg ugye nem is havidíjas ami szintén jó csak az alap ára sok eléggé a megjelenésekor 17.000FT is volt hála istennek most már csak olyan 10.000FT körül van de ha tényleg ingyenes mmorpg kell akkor SWTOR (Star Wars: The Old Republic) ez jó mmo csak EA szóval eléggé korlátozott benne minden. Még egy van ami ingyenes de nem nagyon ismert az a Allods nevű játék. Ez szinte wow még a UI is hasonlít próbáld ki nekem nem igazán jött be. A Neverwinter az meg egy terahoz hasonló játék megnézheted azt is.
2014. febr. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! lehet kipróbálom az allods online-t :) a Neverwinter-t már próbáltam de nem tetszett, a gw2 tényleg jó játéknak tűnik, majd gyűjtök rá pénzt aztán lehet megveszem. :)
2014. febr. 27. 12:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!