Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Írnátok nekem FRPG oldalakat?

Írnátok nekem FRPG oldalakat?

Figyelt kérdés

Aki nem tudnád mi az FRPG annak elmondom a félreértések elkerülése végett. FRPG=Fórum alapú szerepjáték


Megkérlek titeket írjatok nekem FRPG oldalakat. Ne legyen rajta túl kevés ember, legyen aktív. Ne legyen x-menes és ne legyen vámpíros vérfarkasos mert nem szeretem őket. Ezen kívül bármilyen témában várom az oldalakat. A válaszolóknak előre is köszönöm hogy időt fordít arra hogy segítsen nekem.


2014. febr. 22. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Az oldal 2014-ben alakult így kevés de annál inkább kedves és aktív játékosa van. A star wars világában játszódik egyszerű rendszer. Tény és való, hogy jelenleg egy kicsit káosz van az oldalon mert új kinézetet fog kapni, de remélem nem gátol meg benne, hogy kipróbáld. Ha nem ismered a star warst, dobj bátran egy üzenetet az adminisztrátornak.

[link]

2014. márc. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Frances, Passion in Las Vegas, Prison. Én ezeken vagyok fent leginkább és elég aktívak. :)
2015. jún. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!