Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360 karcolás hiba?...

Xbox 360 karcolás hiba? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Éppen ma kaptam meg az xboxomat és az a gond, hogy fekve volt az xboxom, közben ment a játék, és fel akartam függőleges formába emelni. Aztán közbe a boxom akadozó hangot adott ki hangosan, aztán gyorsan kikapcsoltam, majd vissza. Aztán betöltötte a menüben, rámentem a játékra, majd kiírta, hogy reading, aztán sötét fekete kép. Semmi ... aztán kivettem a játékot, és a CD-n egy elég szép nagy karcolás van kör formában a CD-n. Utána kipróbáltam egy zenés CD-t betenni xboxba, aztán működött, nem lett megkarcolva vele a zenés CD. Szóval akkor az lenne a kérdésem, hogy az xboxnak/olvasófejnek akkor nem lehet semmi baja? Csak a játék ment tönkre? Ja és egyébként amikor betettem a zenés CD-t nem adott ki fura hangot, amikor az olvasófej ráment. Más játékot merjek betenni az xboxba, ha majd lesz? (Más xboxos játékom nincs, amivel kipróbálhatnám.

2014. febr. 21. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Kipróbálhatod más játékkal is, de nem szabad emelgetni.

Milyen játékot csesztél el amúgy?

hasonló kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorako..

2014. febr. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tomb Raider. De nem vészes, mert kipolíroztatom, ha meg tudják csinálni. Abban a pillanatban amikor fura hangot adott ki az xboxom, csak őt féltettem, nem a játékot. Igen, aztán olvastam, hogy sokaknak volt ilyen problémájuk. Ebből is tanultam legalább. Köszi a válaszod :)
2014. febr. 22. 08:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!