Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pár kérdés Word Of Thanks...

Pár kérdés Word Of Thanks nevű játékról?

Figyelt kérdés
Épp most töltöm, lenne pár kérdésem. A Kliens frissítése miért ilyen lassú ? Milyen videokártya kell a játékhoz ? hol tudom megnézni hogy milyen a videokártyám ?

2014. febr. 21. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Word of Thanks? Komolyan?
2014. febr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, miért ?
2014. febr. 21. 21:40
 3/7 A kérdező kommentje:

ezt írja:

videokártya: windows aero asztali teljesítménye:4,1

játékra szolgáló videokártya: 3d munka, és játékgrafikai teljesítmény:5,5


ezzel menni fog ?

2014. febr. 21. 21:43
 4/7 anonim ***** válasza:

1. "Köszönetek szavát" írtál a kérdésben

2. Szerinted ebből mit tudunk meg? Egy motor teljesítményét se tudod meg, a károsanyag kibocsátásából.

Vezérlőpult > Rendszer > Hardver > Eszközkezelő > Videókártya, vagy GPU-Z nevű programod letöltöd.

4. Megírod milyen Videókártyád van.

2014. febr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szeretem mikor elküldi a félkész kommentet, egy rossz (nem enter) billentyű leütés miatt. Éppen átírtam volna a felét, mert megnéztem a gépígényt. Elég alacsony, szóval vinnie kéne.


Videocard: GeForce 6800GT with 256 MB of RAM / ATI x1800 with 256 MB RAM, DirectX 9.0c

2014. febr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát én is remélem hogy viszi majd. Attól pedig köszönöm aki "rendes" még egyszer mondom rendes választ adott.
2014. febr. 22. 08:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Magyarul Word Of Thanks-okat mondtál a másik válaszolónak.
2014. febr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!