Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fifa 14 miért nem csatlakozik...

Fifa 14 miért nem csatlakozik a nethez? (Eredeti)

Figyelt kérdés
Fifa 14et megvettem ma és feltelepitettem,de ha belépek nem csatlakozik a nethez,és ha csatlakozni akarok akkor azt irja hogy Köszönjük az érdeklődésed, de nincs jogod ehez a funkcióhoz. Ezt mégis hogy lehetne megoldani? Aki tud segiteni irjon mert fontos,levelet is kuldtem az EAnek.Akinek van ötlete hogy mi ez kérem irjon.

2014. febr. 20. 20:58
 1/9 anonim válasza:
Origin szerverhez kell kapcsolódni. Nem tudom, hogy vagy-e már 16 éves, de ha a regisztrációnál 16-nál kevesebbet írtál be a korodhoz, akkor nem fog felengedni! Ha nem ez a probléma, akkor mást nem tudok rá!
2014. febr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És akkor most 16éves koromig nem tudok játszani a játékkal? Nincs erre valami megoldás?
2014. febr. 20. 21:25
 3/9 anonim válasza:
Sajnos nem tudok rá megoldást. Korhatáros. Megpróbálhatsz írni a Suport-nak de szerintem nem sok esély van rá, hogy feloldanak! :S Szivattyú!
2014. febr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ömmm... esetleg még annyit, hogyha boltban vásároltad, akkor vidd be a boltba és kérdezd meg az eladókat, hogy mit tudnak javasolni. Ha neten rendelted, akkor az megint csak szivattyú! :S
2014. febr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Boltban vettem,de akkor már semmit nem tudok csinálni? Szóval még 1x megkelle vegyem? Mert az összes zsebpénzem ráment...
2014. febr. 20. 21:57
 6/9 anonim válasza:
Azt javaslom, hogy vidd vissza a boltba és mond el a problémádat. A játék, akárcsak egy műszakicikk, szintén garanciális. Kárdezd meg, hogy mi a teendő ilyen helyzetben. Lehet adnak egy másik kódot a játékhoz, amivel tudsz csinálni egy új profilt, ahol már 17 éve kort írhatsz be a kijelölt helyre. Ez nem teljesen legális módszer, de hátha tudnak mondani valami okosabbat.
2014. febr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak tudnám miért nem lehet 16 év alatt játszani a FIFÁ-val? Tele van szexel meg erőszakkal? ( Na jó, amikor becsúszok esőben ,és elkaszálom az tényleg nem gyereknek való ) Bar...m EA !!
2014. febr. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nekem is volt ilyen bajom, de az Origin honlapján meg van adva egy telefonszám és mi azt fölhívtuk és kértünk egy új termékkódot és adtak Szóval aztán csináltunk 1 másik Origin fiókot és abban már 16 + nak adtam ki magam és ott aktiváltuk az új termékkódot és azóta megy

Próbáld meg te is!

2014. márc. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 jankakaka válasza:
Mi a Origin telefonszáma ? aki tudja az irja meg.
2015. szept. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!