Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Tanksban melyik a...

World of Tanksban melyik a jobb tank? Tiger I vagy Tiger P? Pls indokot is írjatok.

Figyelt kérdés

2014. febr. 20. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
A Tiger 1-et nem ismerem. Nekem a P volt, szerintem jó tank. Most már meg van a vk 45.02 a, az is bejön.
2014. febr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem is megvan a Tiger P, imádom. Csak sokan dicsérik a Tiger I-et és szarozzák a P-t. De indokot nem írnak.
2014. febr. 20. 15:48
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
nos, a Tiger P sok eseben megállja a helyét fronton is mert kicsit rosszul céloz az ellen, a 200 mm front tud dolgozni. Viszont nagyok a sérülékeny részek , lassabb töltés és mozgás. A Tiger viszonylag papír, nincs nagy páncélja, de piszkosul gyorsan lő, jobb a mozgása.
2014. febr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Tigris I-esem van Porsche Tigrisem még nem volt. A Tigris azért jó mert szintjéhez képest sok élete van, eszméletlen gyorsan lő (nekem töltésgyorsítóval és szellőzéssel olyan 5,65 alatt) és pontosan ráadásul az átütéssel sincs gond. Mozgékonyságával sincs kivetnivaló bár ez utóbbiban gyengült mikor változtattak rajta. Páncélzatát valóban könnyű átlőni, de beforgatva nem egy lövést tud lepattintani szóval nekem még a páncéljával sincs bajom. Hajlamos a lőszerrekesze könnyen megsérülni és a váltóműnél bekapott találatoktól szeret kigyulladni, de ez a német harckocsik jó részére igaz. Olyan 1700 csata körül járok vele és még mindig imádom. Megunhatatlan örök gép ráadásul még pénzt is szépen hoz a konyhára.
2014. febr. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
jó mind a kettő de mivel a tiger 1 vonalon ott van az e75 így a tiger1 a tuti
2014. febr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Basshunter5000 ***** válasza:
78%
Hát azért a tier 9 es vk se papír. Annak is nagyon jó páncélzata van. Személy szerint nekem jobban bejön mint az e75.
2014. febr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
A Tiger P páncélzatban jobb de lassabb és hátúl gyengébb szerintem. Kihangsúlyozom: szerintem!
2014. febr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem gyengébb hátul, ugyan akkor a páncélzata mindenhol, kivéve a homlokpáncélt. Nézd meg a 2 tank adatait és meglátod. Amúgy ezt nem értem. Sokan nem is játszottak a Maus ágon lévő tankokkal, de az E100 ágát dicsérik. Mi alapján jelentik ki biztosra hogy erősebb? Ha már itt tartunk akkor mind a 2 elbújhat az orosz heavy mellett. De ez személyenként változó. Aki azt írta hogy "szerinte" annak a véleményével nincs semmi bajom. (bocsi ha bunkón fogalmaztam, nem állt szándékomban) Ha lehetne még egy kérdésem akkor a Tiger I mért sniper tank? Egy heavynek nem ez a fadata.
2014. febr. 26. 18:53
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Ja bocsi,csak rég játszottam és elfelejtettem :D
2014. febr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Basshunter5000 ***** válasza:
100%
Azért mert a 100mm páncélját minden átüti, így közelhacra nem alkalmas. Viszont az ágyúja pontos. Nagyobb távokban hatékonyabb ez a tank.
2014. febr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!