Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a jobb?...

Szerintetek melyik a jobb? League of Legends VAGY Dota2?

Figyelt kérdés
2014. febr. 20. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
szerinted a kereso hany ilyen kerdest dobna ki?
2014. febr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindkettővel játszottam 500 órát, szerintem a lol jobb. De a dota2 sem rossz.
2014. febr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
A dota 2 jobb hisz a dota az eredeti a lol egy szar másolat.
2014. febr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért így kijelenteni, hogy a Dota a legjobb, eléggé merész.

Én csak a saját tapasztalatomat tudom megosztani. Kb 1 évig LoL-oztam, aztán kezdtem ráunni. Kipróbáltam a Dota 2-t aztán azóta sem tudom megunni.

Ha igazán meg szeretnéd tudni melyik a jobb, próbáld ki őket. Nekem pl a Dota 2 furának és nehéznek bizonyult LoL után, de aztán belejöttem és iszonyatosan jó, NEKEM jobban tetszik mint a LoL.

Hangsúlyozom, ez az ÉN véleményem!

2014. febr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
na most ha engem kérdezel, akkor pont a megjelenési sorrend mutatja hogy melyik a jobb és élvezhetőbb. A DotA FENOMENÁLIS! Amit az alap ötlet és felállás adott az piszkosul jó. Szerintem a DotA 2 ezeket a plusszokat nagyon eltiporta. Túl komor és túlságosan is komolyan akarja venni magát. Már írták, hogy a lol, valamilyen szinten koppintás. Ez tény. Onnan jött az alap. Egyik szemem sír, a másik meg nevet, mert amit kihagytak az alapból ami hiányzott, sok minden mással kompenzálták. Sokat játszottam mind a kettővel, de nekem sokkal átláthatóbb a LoL, és jobban vissza adja az alapkoncepciót, mint a rendes folytatása.
2014. febr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

"Jobban visszaadja az alapkoncepciót"


Azt vágod hogy a Dota 2 és a Defense of the Ancients között csak a grafika a különbség, MINDEN MÁS ugyanaz? Hogy a halálfaszába adná vissza jobban a LoL a Dota 1 alapkoncepcióját?

2014. febr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Annyira bírom, hogy mindenki jön azzal a f***ságával, hogy "a LoL egy DotA copy".

Először is, EMBEREK, GONDOLKODJATOK MÁR!

Miben copy? Játékstílusban? Lehet, de bazzeg... ennyi erővel már vagy 5000 DotA copy volt a LoL előtt is, és egyik se ért el nagyobb sikert az alapjátéknál, csak a LoL... :) Annyira f***ság amit egyesek irkálnak itt, komolyan mondom... A stílus, az egy publikus dolog, és ha pl. két játék egy stílust képvisel, akkor mi a sz**ért lenne copy bármelyik is... Nagyon szánalmasak egyesek. Ennyi erővel én meg azt mondom, hogy a LoL egy új műfajt teremtett, amivel eSport szinten ezerszer többre viszi, mint a DotA... Naaa? DotA fanok, naa?

2014. nov. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tehát akkor a Call of Duty is Counter-Strike copy. A Warcraft III Age of Empires copy. Ja, hogy csak a műfajuk ugyan az... Én kérek elnézést. :) Egyébként én a League of Legendset preferálom. Nem mondom el miért, mert felesleges, úgyis bele lehet kötni. Egyszerűen ez, és kész. :)
2015. nov. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!