Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha a Guld wars 2 .com official...

Ha a Guld wars 2 .com official oldaláról veszem meg a Digital HEROIC EDITIONT szóval az alapot ami 39.99 EU akkor a VAT-ot vagyis az áfát már beleszámították abba a 40 EU ba vagy az még ráadás?

Figyelt kérdés

[link]



itt a link ott a bal oldalon az ár alatt van egy olyan hogy promo code pirossal és az alatt írja a dolgot de nem teljesen értem



2014. febr. 20. 10:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Aki már megvásárolta online pls helpeljen nehogy pofára essek mert ha nincs az árban az áfa akk kb 50 EU-t kell kifizetnem a 40 helyett? mert a 40 eu + 15 % az már 46 + a bank is levesz picit
2014. febr. 20. 10:19
 2/6 A kérdező kommentje:
Sub-Total Incl. VAT . Talán azt jelenti hogy a Vat már bele van számítva?
2014. febr. 20. 10:22
 3/6 anonim ***** válasza:

minden jateknal annyit fogsz fizetni amennyi ki van irva

vagy megveszed hasznaltam 10 dollar-ert...

2014. febr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hivatalos oldalon 40 euro, bármelyik online kulcs eladó oldalon 25 euro áfával együtt :DD
2014. febr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megrendeltem a digitális Heroic edition-t a [link] ról köszi szépen még csak annyit szeretnék tudni ez az oldal biztonságos mert megkaptam a kódot már tolom is a gamet király meg minden de a G2a.com nem fog vissza élni a bankkártyámmal vagy ilyesmi?
2014. febr. 20. 14:53
 6/6 anonim ***** válasza:
de hogy is, hol élsz te?
2014. febr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!