Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Válaszolnátok a kövi kérdésemr...

TheSanyi18 kérdése:

Válaszolnátok a kövi kérdésemre? Csak az aki már játszott a sporeval.

Figyelt kérdés
A Sporeban hány bolygó van összesen ahova be lehet járni összesen?

2014. febr. 19. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:

én nekem az jött le, hogy mivel azokat a gép generálja, ezért végtelen, de mivel egész hangzatos nevük van amit valszeg emberek neveztek el, ezért végsincs végtelen


az a lényeg, hogy nagyon sok, túl sok ahhoz hogy ne und meg a játékot addigra, hogy megszámold

2014. febr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Wikipédia szerint fél millió körül van a meglátogatható.
2014. febr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

És nincs vmi oan mód vagy vmi oasmi amviel több bolygón is tudom kezdeni a sejtfázist? Láttam Youtubon egy vieóban hogy egy csávónak a játékban levő bolygón kivül még egy csomó bolygón tudott menteni! Erre gondoltam:

[link]

2014. febr. 20. 14:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért van olyan sok bolygója a galaxisban, mert annyiszor kezdett új játékot... A játék "sajátossága", hogy mindig lesz 6 "szabad" bolygód, vagyis, akárhányszor indulsz új játékban, vagy akárhány bolygódat törlöd, mindig lesz 6 üres bolygód, amin új játékot kezdhetsz.


Kezdj el egyszerre, több új játékot is, és akkor rengeteg bolygót mutat majd a galaxis! :)

2014. febr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Aham értem! Nincs ehhez a játékhoz úgymond modok?
2014. febr. 20. 17:42
 6/6 anonim ***** válasza:
De van.Nem is kevés :) ott van pl.:a Dark injection mod (Darkspore elemek)
2015. máj. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!