Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csókolom/Szia! Valaki meg...

Bogi214 kérdése:

Csókolom/Szia! Valaki meg tudná nem mondani hogy lehet kisállata a poumnak?

Figyelt kérdés

2014. febr. 18. 14:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Legyenek szíesek válaszolni/válaszoljatok légyszi!Nagyon kéne a válasz!Már frissítettem az alkalmazást.
2014. febr. 19. 10:11
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Nekem a frissítés után automatikusan lett egy kismalacom. :3 Viszont az előfordulhat, hogy ha mondjuk új a pou-d, akkor majd csak későbbi frissítés során kerül bele kis állatka. Az ismerősöm is így járt: új telóra új pou, és valamilyen okból még nem a legújabb verziót tudta letölteni, miközben én pontosan ugyanakkor töltöttem le a frissítést a malackával. Fura, de van ez így. Előbb utóbb biztosan belekerül. Nézz szét, hogy tuti nem kaptad-e még meg. Pl a játékoknál a sétáltatós.. :D

2014. febr. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. febr. 20. 08:00
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs olyan játékom csak olyan van hogy:chiffit dasch és pous world
2014. febr. 20. 17:27
 5/6 A kérdező kommentje:
Most már van sikerült!:-) Köszönöm a válaszokat mindenkinek!Olyan cuki az én édes kis hörcsim :-) !
2014. febr. 20. 17:39
 6/6 anonim ***** válasza:
nekemis vannak új játékok meg Pet sétáltatós:DD
2014. febr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!