Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » RGH "Game error, This disc is...

Dr.novák kérdése:

RGH "Game error, This disc is unreadable"!?

Figyelt kérdés
Sziasztok Rgh-s az xboxom és már sokadszorra csinálja hogy miután felmásolom a játékot a HDD-re elindul, de pár másodperc vagy egy bizonyos pont után ezt irja ki: "Game error, This disc is unreadable" és hogy tisztítsam meg a lemezt mikor nem is arról megy a játék. . . Valaki tudná hogyan küszöböljem ki a problémát ?

#hiba #Xbox 360 #RGH #error #Disc ureadable
2014. febr. 16. 23:39
 1/1 Rolfus ***** válasza:
Ezt akkor szokta írni ha hibás a játék, mondjuk hibásan van átkonvertálva GOD ba. Szedd le máshogy a játékot mondjuk a sima DVD verzióba majd iso2god al alakítsd át magad. Én a fable 3 at három verzióba toltam : a sajátommal amit én konvertáltam meg 2 leszedett GOD-al mert mindegyik máshol adott állandóan ilyent ,de amúgy azon kívül egyedül gears 2 nél volt nekem ilyen és ott a saját verzióm megoldotta a problémát és soha nem adta újra a hibát és nekem ezen a két játékon kívül nem is volt ilyen problémám csak ezek hisztiztek de ez megoldotta :)
2014. febr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!