Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha The Elder Scrolls Online...

Ha The Elder Scrolls Online Beta teszter vagyok később kell fizetnem a játékért?

Figyelt kérdés

Még régebben jelentkeztem, és nem olyan rég küldtek Beta kulcsot meg hogy mostmár tudok játszani stb.. szóval e-mailt. Már a telepítésnél vagyok. Ha már nem béta lesz hanem kijön a tényleges játék akkor az accountomat törlik és majd fizetni kell, vagy ezzel lehet játszani tovább?

Vannak haverok akik már voltak béta teszterek pár játékban és ők általában nem hogy nem kellett megvenni, hanem még bónuszt is kaptak mert teszterek voltak.



2014. febr. 16. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Természetesen meg kell venned. A karakternevek és accountok lehet megmaradnak, de nullázák a karaktereket. Ez több mmo-nál bevett szokás. De inkább csak a preorderes béta accokon. F2P játékokban persze megmaradnak az accok, de ott nullázák őket sokszor, hogy ne legyen túl nagy előnyöd. Persze van, ahol ez se történik meg, pl Hearthstone-ban, a legutolsó account nullázás után átvitted magaddal openbétába, majd véglegesre. Megjelenés után fizetős játékban te nem kapod meg a játékot. Csak akkor, ha az Alfát/Bétát vetted meg. Amit régen olcsobban vehettél meg, manapság már sokszor ezt se adja meg a fejlesztő. Ráadásul a TESO tudtommal nyílt hétvégékkel operál, szóval még egy Tester titlet se kapsz.
2014. febr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!