Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ismeritek az Arx fatalis című...

Ismeritek az Arx fatalis című játékot?

Figyelt kérdés
Aki ismeri, kérem segítsen. Láttam más videókba hogy tudnak benne embereket meglopni, megjelenik egy kis tatyó és úgy, de nekem valahogy nem jelenik meg, ha azt fejlesztem külön akkor sem. Anélkül nemigen lehet végigvinni a játékot, hacsak ki nem írtok mindenkit, pl most vissza kéne szereznem a goblinoktól valamit a trolloknak, de anélkül hogy megszerezném a kulcsot nem tudok bejutni egy-egy ajtó mögé. Emellett a neten találtam rá magyarosítást, 1 db file, ezzel mit kezdjek? Hova rakjam? Angol tudásom nagyon gyér, sokat segítene a magyarosítás.

2014. febr. 16. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Aktuális még a kérdés?
2015. ápr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mlgy_1987 válasza:

A lopáshoz a Stealth nevű másodlagos attribútumodat kell 50-re, vagy feljebb tornásznod. Vedd figyelembe, hogy bizonyos páncélok ronthatnak, vagy javíthatnak ezen az értéken.

Emellett vannak olyan tárgyak, amelyeknél bele van kódolva a játékba, hogy ellophatatlan, pl a Yellow Tulip melletti hatalmas faajtó kulcsa, ami Lunshire királynál van.

2020. szept. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na nem mintha sokra lehetne menni azzal a kulccsal. :)
2020. szept. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!