Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Akik itt azt kérdezik, hogy...

Akik itt azt kérdezik, hogy "kijönne-e játszani xy-al van skype stb. " azok ennyire antiszociálisok, hogy nincsenek barátaik 's ezért itt próbálnak keresni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 14. 21:33
 1/4 anonim válasza:
Nem. PL az én baráti közösségemben is van aki inkább pecázik. Van aki focimeccsekre jár. Van hogy összeülünk bográcsozni meg sörözni. Viszont van, hogy épp van kedvem hálózni egyet valamilyen játékkal. Olyankor ebből az érdeklődési körből keresek a neten valakit, mert igaz hogy van olyan haverom aki nyomja az adott játékot, de vagy épp dolgozik vagy a családjával van, mint ahogyan néha én sem érek pont akkor rá. Ilyenkor "keresünk" valakit, bár én nem szoktam mert már kialakult egy "Virtuális" ismeretségi kör. Pedig nem gyerek vagyok.
2014. febr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az még elmegy, hogy játszótársat keress(akármilyen hülyén hangzik a kifejezés), de azért pont itt?
2014. febr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én itt speciel nem is próbáltam, bár különösképp mint ahogyan a vallási, politikai, vagy esetleg szexuális beállítottsága nem érdekel, úgy pont az sem hogy hol találok embert pár órára játszani. Tehát ha legközelebb keresek, akkor lehet itt is megpróbálom.
2014. febr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos én is egyedül szoktam gamelni pedig jó pár barátom van. A gond az hogy a baráti társaságomból alig van gamer, aki meg mégis az inkább letorrentezi a játékokat vagy rossz a gépe így az új, multis, co-op játékok kilőve..

Múltkor megkérdeztem egyik kocka barátom (19 éves) hogy van e Steam-e, azt se tudta hogy mi az mert sose vesz eredeti játékot, mindig kalózkodik :/

2014. febr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!