Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti hogyan rangsorolnátok a...

Ti hogyan rangsorolnátok a 10. szintü nehéz tankokat a World of Tanksban?

Figyelt kérdés

#World of Tanks #tank Tier 10
2014. febr. 13. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez jóformán lehetetlen rangsorolni. Nagyon sok tényezőtől függ kinek mi a legjobb meg ugye nagyon sok idő mire egy gépet teljesen kihúznak végig így tesztelni is az összeset nem egyszerű. A tanknumbers.com vagy a tank-compare.com oldalakon elég korrektül össze lehet hasonlítani őket, de rangsort még az alapján sem lehet nagyon csinálni.
2014. febr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Basshunter5000 ***** válasza:

Nekem az fv215b a kedvencem, mert erős front páncélja van (effektíven 304 mm), mégis mobilis tank. Tűzerőben kiemelkedő. Több mint 2700 sebzés/perc. Ha jól tudom, neki a legtöbb a nehéztankok közül. Pontos ágyú ami nagyon gyorsan szűkül. Szinte nem is kell várni. Csak ajánlani tudom.


De a kérdést elég lett volna egyszer kiírni.

2014. febr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet eldönteni.

Mindegyik jó valamiben.

Például:

E-100 löveg,IS-7 frontpáncél FV gyorsaság

2014. febr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mármint tapasztalatok szerint kérdezem.
2014. febr. 16. 18:35
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
En az e100 es a leopard 1 fele zakatolok, nincs tapasztalat!!!! Nezzel videokat
2014. febr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ki akarom fejleszteni az összes tankot WoT-ban, értelemszerűen a 10-eseket is, de ez még nagyon messze van (ugyanis nem csak a minnél gyorsabbra hajtok, hanem a minőségre is). :D De majd, ha kifejlesztem az összeset igérem szólok, és rangsorolok is neked... :P

Egyébként játékstílustól is függ, hogy kinek hogy alakul ez a "rangsor".

2014. febr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!