Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A See MTA Gta szerveren...

A See MTA Gta szerveren hogyan lehet a gépemhez tartozó regisztrációt megszüntetni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Újra akarok regisztrálni, mert teljesen bebugoltam. (megsérültem, 15 perc múlva felébredtem, de nem ment fel semmi életem. Na meg beléptem újra, ugyanezt megcsinálta és már a falba is beragadtam) Persze az adminok nem veszik figyelembe a gondomat, ezért akarok újra regisztrálni, csak valahogy törölni kéne hozzá a meglévő regisztrációmat.

2014. febr. 12. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezért sz@r az RPG.. Az adminok 90%-a bunkó 12 éves majmok.


Én sokkal jobban szeretem a sima kamionos szervereket, sokkal jobb a társaság és a regisztrációval sem kell bajlódni.

2014. febr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is hasonló problémáim vannak, csak én fél éve regisztráltam, azóta inaktív voltam, és nem tudom se felhasználónevemet, se jelszavamat, se e-mail címet...:/
2015. febr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!