Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet eredeti minecraft-h...

Pappgr kérdése:

Hogy lehet eredeti minecraft-hoz skint feltölteni?

Figyelt kérdés

Mert amikor fellépek minecraft.net-re és ott a Profil-ba ott csak ez van: You have to purchase the game to change skin.

Mit tegyek?



2014. febr. 11. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Be kell lépned az oldalra, amit jobb felső sarok "Login" szövegnél tehetsz meg.


Felhasználónév: e-mail cím, amit megadtál a minecraft megvételekor

jelszó: megadott jelszó.


Alul "Sign in" (bejelentkezés).


Ekkor bedob a profilba, ahol aztán van 1 Tallózás gomb a "Change how you look in Minecraft" részben.


Feltöltöd a gépeden lévő skint, és tádá, meg is van az új skined. A szerver sebességétől függően 1-2 perc de akár 3-4 óra is lehet, hogy játékban megjelenítse az új skinedet.

2014. febr. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. vok


Ha meg nem vetted meg (kb 6000 forint mostani euró árfolyamon) akkor meg nem tudsz nagyon skint berakni. Vannak olyan tört szerverek, amiknek van saját launchere, de akkor csak az látja aki ugyan azt a launchert használja, vagy spout pluginnal, de azért ezeknél nem árt némi tudás.

2014. febr. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Boccs elfelejtettem mondani hogy megvettem a Minecraft-et.


És pont ezért írtam ki ezt a kérdést mert a "Change how you look in minecraft" részben csak ennyi van: "You have to purchase the game to change skin."

Szóval van valami ötlet hogy mit tegyek?

2014. febr. 14. 20:28
 4/5 anonim ***** válasza:

valószínűleg több emailt is regeltél, és nem azzal az e-maillel lépsz be a minecraft oldalára, mint amit megadtál a vásárláskor (ez gyakori hiba szokott lenni).


Próbálj meg belépni azzal az e-maillel amire kiküldték a vásárlási nyugtát.

2014. febr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak 1 e-mail címet szoktam használni, egyébként még régen leteszteltem és arra az e-mail címre nem tudom megvenni a Minecrft-ot(azt írja ki hogy már megvettem)
2014. febr. 16. 22:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!