Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft szerveri pluginok?

Minecraft szerveri pluginok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudnátok pár oldalt linkelni ahol van mini games-es plugin minecraft szerverre?

Valamint a prefix szerkesztési parancsait? És hogy hogyan tudok hozzáadni parancsot pl aki bejön végig meg yegy kvízen megkapja a tag rangot és hogyan tudok parancsokat hozzáadni hogy a tag tudjon parancsokat beírni? Remélem érthető voltam :D

És valaki leírjo hogy a szerveren egy bizonyos aneszko nevű játékosnak a prefixét megszeretném társtulajra változtatni azt hogy kell? Példával ha lehet! :)

Ja még azt is hogy melyik ami jó mypet plugin a devbukkit-ról? És hogy hogyan tudom command blockkal megoldani hogy rá megy a player és a prefixxe átváltozik?


2014. febr. 11. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Na nézzük sorban:


min games-eket kereshetsz itt:

[link]


Prefix parancsok (szerintem a szín kódolásra gondoltál):

[link]

táblánál így használod: &4 piros szöveg

Ebből csak a 'piros szöveg' fog látszódni pirosan, szóközt nem kell feltátlenül rakni, így jobban látható.


kvízen végigmenni és tag rangot adni: PermissionsEx plugin

Na ezzel lehet szívni rendesen, főleg ha jó sok plugin van még mellette a szerveren.

Permissions exben meg van határozva melyik pluginból milyen parancsokat használhat, szóval nem kell külön hozzáadogatni minden játékosnak, elég egyszer megcsinálni.

Ajánlom PEx mellé az Essensials-t vagy az Admin Cmd-t


Előtag hozzáadása: PremissionsEx vagy Essentials GroupManager


mypet-> legkevésbé sem ajánlom, mivel ha permissionsex meg minden féle szép és jó dolog van benne, kőkemény programozási tudás kell hozzá, hogy működőképes legyen a szerver és ne szarja össze magát. EGyébként mypet pluginok, amik normálisak voltak 1.5.2re jöttek ki, 1.6osok nagyon durván bugosak, 1.7re még nem láttam.


Command blokk:

Ha megvan a plugin a szerveren, egyszerűen megadod a prefixhez használt plugin parancsát, ez pl pexnél:

/pex promote NÉV rang_létra

rang létra nevét neked kell beállítani pexen belül 'options: rank ladder:'-rel


Lesz minek utána járnod, sok sikert.

2014. febr. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!