Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Itt a nextgen, ps3-mat vagy...

Itt a nextgen, ps3-mat vagy x360-at éri meg jobban megvenni?

Figyelt kérdés

Bivaly pc-m van viszont sok pénzem az nincs, amíg gyűjtök a next genre kitolnám a konzol exkluzívokat.

ps-en ami érdekel: Beyound two souls

Uncharted: 1,2,3

Just cause: 1,2


boxon: Fable 2


Van ami mindkettőn van azt nem írom, lényegtelen.


Egyszerű ember azt mondaná, hogy vegyek ps-t több a cím de a fable rohadt idegesítő, 1est toltam 3ast toltam mindkettőt nagyon szerettem és idegesít, hogy a sorozat középső darabját hagytam ki. Kb. 40 ezrem van rá ha oldalt is linkeltek azt is megköszönöm. Főleg az érdekel,hogy: mi hír van most, hogy a fable tlc remake megjött lehet-e számítani 2 remake-re esetleg ami jön pc-re, lehet-e vele xbo-n majd tolni, milyen box exkluzívok vannak ami még érdekelhetnek, lesz-e a nem túl távoli jövőben működő x360 emu. Persze más indokokat is lehet mondani.


2014. febr. 10. 03:22
 1/6 anonim ***** válasza:

a ps3 egyèrtelmûen jobb jàtèkoktól függetlenül. àtlàthatóbb a menüje egyszerûbb a kezelèse ès gyorsabb. sõt a grafika is minimàlissal jobb :)

de ha egyszerü emberkènt belegondolsz van egy csómó nyeremènyjàtèk h.nyerj xbox 360-at így meg úgy. ps3-at mikor osztogatnak nyeremènykènt ingyen. nagyon ritkàn vagy szinte sose. Gondolkozz el ezen de èn.azt mondom h nekem ps3am van ès 100%-ban elègedett vagyok vele.

2014. febr. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét konzol van, PS3, és Xbox360 a multiplatform játékok szebbek Xbox360-on az exclusive játékok mindkét gépen gyönyörűek.

A Beyond Two Souls nekem nem jött be, mivel, inkább egy interaktív mozi, mint sem játék mindig kiírja melyik gombot nyomd meg, utána megy a történet a választásod szerint, nem éreztem aktív résztvevőnek magam a játékban inkább külső szemlélőként.

Xbox360-on van egy-két jó exclusive cím Gears of War 1-2-3 + Judgment, Halo sorozat aminek rendkívüli a multiplayer-e (ez igaz a Gears of War-ra is), Alan Wake 1-2.

Most kijön a Fable Anniversary amit ha pakkba veszel meg a Live-on a 3 részt 14.000ft-ért kapod meg.

Félre ne érts mindkét konzol kiváló tulajdonságokkal rendelkezik de a multi miatt game chat (ezt arra értem hogy (pl ha 4-e vagy többen (6-12) vagyunk egy csapatban ki tudom választani azt az 1-2 embert akit hallani szeretnék játék közben + cross game chat amit nagyon hiányolok a PS3-ból, szóval szeretem mindkét konzolt, de az Xbox360-at jobban, a Live áttekinthetőbb, és nevéhez hűen tényleg "él" az én elvárásaimnak jobban megfelel.

2014. febr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha exkluzívokra mész, akkor értelemszerűen azt vedd amelyiknek jobban tetszenek az exkluzívai

egyébként se a Just Cause, se az Alan Wake nem exkluzív

2014. febr. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az alan wakeről tudtam, hogy nem exkluzív de a just cause mikor utoljára néztem még az volt de most, hogy kijött pc-re inkább kitolom azt és akkor jobban megtudom emészteni a döntést, legalább nem eszik meg az unalom. :)
2014. febr. 10. 17:19
 5/6 anonim ***** válasza:

a Just Cause sose volt exkluzív, az első része PC-re, PS2-re, Xbox-ra és Xbox 360-ra jött ki, a második része PC-re, PS3-ra és Xbox 360-ra

sőt a PC-s Just Cause 2-vel jobban jársz mert ahhoz csináltak multiplayer mod-ot

2014. febr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaj rájöttem, hogy hülye vagyok, az inFamous-re gondoltam, nem tudom miért kevertem össze a címeket.
2014. febr. 11. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!