Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ismeritek? Return to Krondor!

Ismeritek? Return to Krondor!

Figyelt kérdés

Ez egy nagyon régi játék, nem is tudom honnét van meg nekem eredetiben, de büszke vagyok rá. Nagyon szerettem. Sajnos régen játszottam vele, de kb ugyan annyi az angol tudásom, mint akkor. Tud valaki arról valamit, hogy esetleg létezik hozzá fordítás? Még nagyjából emlékszem is hogy valahol elakadtam, és még azt sem tudom hogy az a játék közepe vagy eleje, vagy WTF? :D

Minden esetre köszönöm segítségeteket!



#PC #játék #RPG #return to krondod
2014. febr. 8. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Érdekes játéknak tűnik.

Magyarítás nincs hozzá, de videós végigjátszást itt találsz:

http://www.youtube.com/playlist?list=PLCDF35E32860E28F7

2014. febr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Bár már régi a kérdés, de nagyon szerettem ezt a játékot (épp most töltöm GOG-ról ismét, szóval életem egyetlen játéka, amit kétszer vettem meg eredetiben) :D


Csak azért írok, hogy, ha még rámennél a játékra újra, ajánlom Feist regényét, ami le van fordítva magyarra, ha elolvasod, a játék világában is jó eséllyel eltalálsz (ugyanaz a történet egy az egyben).

2017. nov. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!