Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cookie Clickerben piros izék...

Cookie Clickerben piros izék támadják a sütimet. Hogy lehet megakadályozni, hogy jöjjenek?

Figyelt kérdés
Persze ki tudom nyírni őket, de hosszabb távon idegesít, hogy állandóan jönnek.

2014. febr. 7. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha megszünteted a Grandmapocalypse-t akkor nincs negatív hatás jelen.


Hosszú távon amúgy szerintem több sütit adnak vissza mint amennyit lefognak. Próbáld lemérni mondjuk 1 óra alatt többet kapsz-e állandóan megölve őket mint nélküle.

2014. febr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valójában 10%-al több sütit adnak vissza mint amennyit megettek és ezek a bónuszok össze is adódnak. Ha 10 darab eszi egyszerre akkor 6-szor annyi sütit kapsz vissza mint amennyi nélkülük jött volna.

Én úgy szoktam, hogy várok amíg 10 nem lesz és úgy hagyom amíg nem akarok resetet nyomni.

Egyébként megszünteted a grandmapocalypse-t vagy egy bizonyos időre elder pledge-el vagy végleg a convenant-al (így viszont 5% hozamot veszítesz).

2014. ápr. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A legjobb stratégia elkezdeni a research-eket, és megállni a One Mind után (ne vedd meg a Communal Brainsweep-et). Ezzel elindul a sütik elszívása és majd többszörös visszaadása, de még mindig tart a pozitív aranysütik megjelenése (66% eséllyel, 33%-ban lesz negatív hatás).


Kivéve ha autoclickert használsz, olyan kiegészítőt ami helyetted folyamatosan kattintja a nagy sütit. Akkor a Pledging-stratégia a gyorsabb, azaz végigvinni az összes kutatási fázist és időnként az Elder Pledge segítségével visszaváltani a 100% pozitív sütiszórásba.


Ezen kívül a beállításokban a "focus" OFF-on legyen, lényegesen több süti készül el mintha ON-on lenne (ez a beállítás a háttérben való futáshoz való).

2014. ápr. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!