Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyivel ér többet és miért?...

Mennyivel ér többet és miért? Illetve mit kapok én érte?

Figyelt kérdés
Ugyebár vannak steamen a gyüjthető kártyák az én esetemben a cs:go kártyák ugyebár megvan a 3 amit meg lehet szerezni és kell 2 amit ugye cseréléssel lehet beszerezni vagy venni vagy akármi. Na és ugyebár felmentem piacot megnézem menyibe kerül mind ez nekem és láttam hogy van pl fbi kártya meg fbi(folied) kártya. És ez miben jobb? és egyáltalán az ér hogy ha pl ugy jön ki nekem hogy 4 sima meg 1 foliás? és milyen pluszokat kapok ha igy rakom ki nem pedig ugy mint simán?

2014. febr. 7. 15:43
 1/1 anonim ***** válasza:
a foil csak foilokkal megy és csak annyi a külömbség hogy drágább és a craftolt badgere rá lesz írva hogy csgo badge (foil) oszt jóvan
2014. márc. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!