Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tera Online Slayer vagy...

Tera Online Slayer vagy Berserker?

Figyelt kérdés

Mindkettőt próbáltam alacsonyabb szinten (25+) , mindkettő tetszik egy-két dolgot leszámítva.


Slayer gyorsabb, mozgékonyabb, kevésbé kell odafigyelni a célzásnál, egy-egy elvétett ütés nem jelentős. Ezért eddig PvEben egyszerűbbnek tűnik. A negatívum, hogy emiatt kevésbé szórakoztató, kisebb is a sebzése, plusz a páncélzat és a fegyver sem annyira bejövős.


Berserker kicsit érdekesebb eddig, viszont ami zavar PvEben, hogy lassú, és nehezebb vele találatot bevinni. Hiába a nagyobb sebzés, zavaró, hogy egy-egy támadást a legkisebb ütés is megszakíthatja, vagy épp egy támadásnál a célpont pont az utolsó pillanatban gondolja úgy, hogy odébbugrik, vagy éppen egy csapattárs löki odébb, esetleg pont beáll elém valaki, és a támadás nem ott landol, ahol kellene neki, mert nem tudok előrébb mozdulni. Viszont a páncélzat és a fegyver miatt tetszik, plusz ha az előbbiek miatt éppen nem frusztráló, akkor nagyon szórakoztató a Berserker.


Kérdés az lenne, hogy a későbbiekben, az end gameben és a PvPben mennyire lesz változás, a Slayer szórakoztatóbb lesz-e, és a Berserker mennyire lesz mobilisabb és elnézőbb a hibákkal szemben, és kezdő játékosnak melyikkel lesz több sikerélménye PvE és PvPben?



2014. febr. 7. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Elvileg a slayer a legerősebb pvp kaszt. A zerk pedig a legbrutálisabb dps, ergo pve-ben arat.

A kinézet nem választó tényező számomra, mindig keresem azt a kasztot, ami az én játékstílusomnak leginkább megfelel. Nálam a legfontosabb a gyorsaság, hiszen szeretem, ha pörög a játék, ezért játszom warriorral. Neked is el kell dönteni, mi számít neked.

2014. febr. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dániel255 válasza:
A bersekkerrel egyet értek az elöttem szólóban tényleg az egyiklegbrutálisabb dps vele csak a sorci vetekszik viszont kicsitsem gondolnám h a slayer lenne a legjobb pvp s o.o véleményem szerint a slayer tuljdonképpen csak egy elkkurt vwari akit beraktakh hááá van elég kaszt válasszatok. Én a berserkert javaslommert aszavaidból az vettem ki az jobban vonz viszont késöbb is pont ugyan az lesz. Megszakítják a skilljeid és nehéz vele találni habár ilyen whnmhm ekben brutálisat tudszalkotni nem sűröün mozog a boss ha jó a tank.
2014. febr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!