Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Spore-ban Törzsi fázis barátko...

Spore-ban Törzsi fázis barátkozás?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy kell barátkozni...Csak a tüzijátékot tudtam csinálni...Sorrendben megtudnátok mondani mit csináljak?

2014. febr. 7. 10:24
 1/2 anonim válasza:
Első lépésként meg kell vásárolni az összes hangszert (ha nem tudod még megvenni az összeset, akkor csak annyit, amennyit megtudsz) tehát a csörgődobokat, favúvókat, diderogridokat (az utolsó kettőnek nem biztos hogy helyesen írtam a nevét, mert már régen játszottam vele), ezután minden törzstag vegyen fel egy hangszert (a lényeg, hogy törzsbeliek között legyen favúvós, csörgődobos és diderogridos, tehát a lehető legtöbb féle hangszer; nem árt ha maximális létszámú a törzsed és hogyha megfelelő felszerelést viselnek, mert vannak olyan sisakok, páncélok stb. amik pozitív hatással vannak a barátkozás "létesítéséhez"). Fontos: alul van két jel: az egyik piros(támadás, agresszivitás), amásik pedig zöld ("szocializálódás" barátkozás), ebből a kettőből kattints a zöld gombra! Miután fölvett mindenki egy hanszert, azután kattints a törzsfőnökre, és ha már vele vagy, akkor a másik kiválasztott törzs valamelyik tagjára a jobb egérgombbal!Ekkor törzsed elindul a másik törzshelyre, s mikor odaérnek, megkezdődik a barátkozás. Törzsed elkezd zenélni a másik törzsnek, akiknél majd látod (kis gondolatbuborékokban fog megjelenni) hogy milyen hangszert szeretnének hogy szóljon. Alul arra a kis ikonra kell kattintani, amilyen hanszert szeretnének!Fölül egy kis csíkban fogod látni, hogy "hogy állsz a barátkozással".Ezt (a zenélést) még egyszer meg kell ismételned velük, míg legjobb barátok nem lesztek! Ha a törzzsel alapból ellenségek vagytok, akkor nem mehetsz csak úgy zenélni. Az előtt hogy barátkoznál, még ajándékot kell vinned nekik!Ezt úgy tudod megcsinálni, hogy rákattintasz valamelyik törzstagodra, és ha már vele vagy akkor kattints az ételükre (tudni fogod hol van) a jobb egérgombra! Ennél is fontos, hogy az alsó zöld gomb legyen kiválasztva, ne pedig a piros! Remélem segítettem a válaszommal, és remélem, elolvasod ezt a regényt, mert csak így tudtam leírni :)
2014. febr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. febr. 7. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!