Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak, ha a csábításbó...

Mit csináljak, ha a csábításból jelesen nem kapom meg az ajándékaimat?

Figyelt kérdés
Pl.: felszedtem minden szemetet az erdőben, mégsem találom a szekrényemben a pólót, vagy segítettem kibékülni Leigh-nek és Rosaliának, mégsem kaptam glóriát...stb. kinek tudok szólni? miért van ez? Más is járt már így?

2014. febr. 6. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam glóriát, talán azért mert egy választ rosszul adtunk meg.
2014. febr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én se kaptam glóriát....
2014. febr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a glóriát a keresztanya adja azt hiszem. én se kaptam...
2014. febr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nekem van glóriám, mikor segítettem. Nem a keresztanya adja. De csak az egyik karimba. Tesómnak ördögszarva lett. De neki is csak az egyikbe :/

Lehet hogy hibás ez a része a játéknak..

2014. febr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hogy ha viseled az arany gyürüt akkor biztosabb hogy kapsz ajandekokat. Amugy en is valamejiken kaptam, valamejiken nem.
2014. febr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem van 3 karakterem, megis csak az egyikben kaptam gloriat. :|
2014. febr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát nem jutottam előbbre, de azért köszönöm a válaszokat!

És a képkeret? mert én olyat sem kaptam, viola odaadta kiírta hogy megkaptam, de amikor megnéztem nem találtam sehol...

Akinek van még tapasztalata ötlete, véleménye, vagy egyéb mondandója írjon nyugodtan, érdekel minden válasz!

2014. febr. 17. 16:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy hibás lenne a játék. Én nem kaptam se ördögszarvat,se glóriát,mert azt keresztanya adja.

Az erdőben meg lehet,nem szedted fel az összest,hanem mondjuk kihagytál egyet...

A képkeretet vagy mit nem tudom,de a kacatjaim menüben nézd meg^^

Ha viszont biztos vagy benne,hogy a játék hibás,lépj be a súgóba,és ott írj üzit a Beemoov csapatnak^^

2014. júl. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!