Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a játék neve?

Bartal Bence kérdése:

Mi lehet a játék neve?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egész nap egy játékot keresek amivel még gyerekkoromban játszottam úgy 9 éve. Most 17 éves vagyok. A játék egy stratégiai játék ami ha jól emlékszem a középkorban játszódik. Csak pár dolog ugrik be róla ezért nem találtam meg. Ha a katonáid meghalnak a játékban akik ilyen karodosok akkor csontvázzá porladnak a csatatéren. Van benne oroszlán is ami megtud ölni. Az embereknek kaja kell különben meghalnak, bokrokról eszik általában a gyümölcsöket vagy horgásznak. Van kovácsműhely ahol fegyvereket készítesz majd ha odaküldesz egy embert felveszi a kardot, páncélt stb a földről! Nagyon szeretné megtudni a címét kérlek segítsetek! köszönöm szépen!

2014. febr. 4. 14:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A Cultures talán? Hiába töröm a fejem, több tippem nincs.
2014. febr. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Esetleg nem ismerős ezek közül valamelyik? [link]


Celtic Kings-re, és Nemesis of the Roman Empire-re valamelyest illik a leírásod, de nem emlékszem, hogy oroszlánok lennének bennük. :/

2014. febr. 10. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Megvan!!! A cultures volt az köszönöm szépen!! :):)
2014. febr. 10. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!