Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit tehetnék a videó kártyámmal?

Mit tehetnék a videó kártyámmal?

Figyelt kérdés

Üdv!A dolog vagy úgy 5 hete kezdődött,a videó kártyám először a Minecraft-nál jelezte hogy ideje raknom új drivert,figyelmen kivűl hagytam,de SA-MP és Gta Vc Multi-nál is van gond,sőt MTA-nál is mégpedig:

SA-MP:Kilépés után kiír valami marhaságot(ha sokáig játszok)

Gta Vice City Multiplayer:Kilépek és ez fogad: [link]

Mostmár nagyon elegem van,de gondolom most kérdezitek magatokban hogy miért nem töltöm le a legújabb drivert?Azért,mert a legújabb van fent a gépemen. A 2006-os verziónál nincs újabb mert megnéztem.(Aki akarja nézze meg: [link]

Gépigény: 3.40GHz

2,00GB Ram

VGA:224MB

Plug and Play monitor - Intel(R) 82945G Express Chipset Family



2014. febr. 3. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. febr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már ezt is kipróbáltam nem megy,amúgy Windows XP-m van elfelejtettem mondani,bocsánat.
2014. febr. 3. 11:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Öregszik a géped, 224 Mbos vga meg elég gyengécske mostani játékokhoz.


Próbáld meg kipucol(tat)ni és újrazsíroz(tat)ni, hátha segít neki (ha ventilátoros a hűtése).


De ha ennyire szétszórja a képet stb, próbálkozhatsz még gép újratelepítéssel is, vagy töredezettség mentesítéssel, az levesz valamennyi terhet a gépről.


Ha egyik se megy, akkor nincs mese, gondolkozni kell 1 új gép beszerzésén.

2014. febr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amit még nem mondtam és gondolom ez fontos is lett volna hogy integrált videó kártya,már új gép beszerzésén gondolkoztam ám de pont tavaly karácsonykor kaptam,már attól is megerőltetődik(sokkal hangosabban zúg) ha egy képet kell behoznia,elég idegesítő folyton kifagy,szarakodik.
2014. febr. 3. 18:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos a beépített videókártyák nagy része haszontalan, egyszerűen nem áll rendelkezésükre annyi hely az alaplapra forrasztáskor, jobban melegszik (hő gondok) stb.

De beépített vidi kártyás alaplapba is lehet rakni külső videokártyát, az könnyen megoldhatja a problémát.


Ilyen gép mellé egy gyengébb is bőven megteszi, ami 7-8 ezer forint körül kapni a neten. (512 mb-os, 6-700 Ghz órajeles).

2014. febr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!