Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Smite, segítenítek? (többi lent)

Smite, segítenítek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Megvettem helt de nem tudom használni,lenne mód lecserélni zeuszra?Ha nem akkor írnátok pár jó taktikát hellel?

2014. febr. 2. 20:22
 1/3 anonim válasza:

Nem lehet lecserélni.

Taktikának meg az hogy építs healra meg cdr re és maxold ki a 3 as spellt először

2014. máj. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Képességei:

1.: Egy golyót lő ki. Jó alakban, ha rálövöd valakire ( istenre v. minionra), akkor amennyit sebez, annyi hp-t kapsz vissza.

Rossz alakban pedig csak simán sebez.

2.: Egy közepes méretű kört rak le. Jó alakban ha kiteszed, akkor gyorsít (téged és a csapattársaidat). Rossz alakban pedig lassítja az ellenfelet.

3.(kedvencem): Körülötted hat. Jó alakban (hogyha föl van fejlesztve, bár amúgy is) gyógyít (magadat és a csapattársaidat), és egy kicsit sebzi az ellenfelet. Rossz alakban pedig sokat sebez.

4.: Az ultival tudod váltani a jó, és a gonosz oldalát.


Hogyha már tudtad a képességeit, akkor bocsi, mert nem tom hogy mennyire ismered, de amúgy meg rengeteg mannát fogyaszt.

Taktikája igazán nincs Hel-nek, csak bele kell jönni, és ügyesen kell használni az ultiját, figyelni kell, hogy éppen melyik alakban érdemes lenni! Sok sikert hozzá, és hidd el nem olyan nehéz belejönni, nekem pl. könnyű volt, már 1-es szintű vok vele! :)

2014. jún. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

előző válaszolót kiegészíteném :

1. rossz alakban területben sebez

2. jó alakban cc imune-t ad nem gyorsít, rossz alakban erősíti a rossz varázslataidat

3. jó alakban nem sebezz, hanem gyógyít és gyorsít, rossz alakban meg nagyot sebez

2014. júl. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!